Osmaniye'nin Bahçe İlçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı'nın makam aracının karıştığı trafik kazasında, şoförü Osman Tıraş, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Kazanın meydana geldiği Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu Şekerdere mevkiinde, kötü hava koşulları nedeniyle kayganlaşan yolda yaşanan çarpışma sonucu ağır yaralanan Tıraş, Osmaniye Devlet Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

A W124899 07

Yağış Nedeniyle Kayganlaşan Yolda Kaza Gerçekleşti

16 Ocak'ta gerçekleşen kaza, Bahçe İlçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı'nın programına katılmak üzere yola çıktığı sırada meydana geldi. Aziz Kayabaşı'na ait makam aracı, yağış nedeniyle kayganlaşan yolda bir Scania karma tır ile çarpıştı. Kazada, makam aracında bulunan koruma polisi ve şoför Osman Tıraş yaralandı. Ne yazık ki, Osman Tıraş'ın durumu ağırlaşarak hayatını kaybetmesiyle sonuçlandı.

A W124899 05

Kaymakam Kayabaşı'nın Açıklaması

Cenaze töreninde konuşan Bahçe İlçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, "Bizim için çok acı bir kayıp. Ailesinin, sevenlerinin ve Bahçe halkının başı sağ olsun" ifadelerini kullandı.

Kocaeli'de Yarı Çıplak Ceset Bulunmuştu: Sanığın Ağırlaştırılmış Müebbet Hapisle Cezalandırılması İsteniyor Kocaeli'de Yarı Çıplak Ceset Bulunmuştu: Sanığın Ağırlaştırılmış Müebbet Hapisle Cezalandırılması İsteniyor

A W124899 07

Cenaze Töreni:

Osman Tıraş'ın cenazesi, Bahçe Kaymakamlığı önünde düzenlenen törenin ardından Bahçe Asri Mezarlığı'na defnedildi. Törene, Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, Osman Tıraş'ın yakınları ve bölge halkı katıldı.

Kaynak: İHA