Tokat olayı gündeme oturmuştu! Manavgat Belediyespor’dan Şok Ayrılık Tokat olayı gündeme oturmuştu! Manavgat Belediyespor’dan Şok Ayrılık

A Milli Futbol Takımı, dün akşam oynanan karşılaşmada 3-2'lik skorla mağlup olurken, maç sonrası İlkay Gündoğan, takımın performansını değerlendirdi. Almanya ile oynanan mücadelede Türkiye'nin agresif oyununa çözüm bulamadıklarını belirten Gündoğan, maçın ilk yarısında kaybetmiş gibi hissettiğini ifade etti.

Kararlı değildik

"Maça çok iyi başladık. Öne geçtikten sonra bile 15-20 dakikada sonucu belirleyecek kadar şans yakaladık. Sonrasında yeterince kararlı değildik ve topu iyi taşıyamadık" diyen Gündoğan, Türkiye'nin adam adama oynamasının kendilerine zorluk yaşattığını söyledi.

Çok pasiftik

"Türkiye adam adama oynadı ve biz de çözüm bulamadık. Yeterince agresif değildik ve golleri bizim hatalarımızdan geldi. Çok pasiftik. Maçı ilk yarıda kaybetmiş gibi hissediyorum" şeklinde konuşan Gündoğan, takımın performansının beklentilerin altında kaldığını vurguladı.

Maçın ardından yapılan bu açıklamalar, Türkiye'nin etkili oyunu karşısında Almanya'nın zorlandığını ve takım içinde değerlendirmelerin yapıldığını gösteriyor. Gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Kaynak: Haber Merkezi