Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ve eşi Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikah masasına oturmuştu. Çiftin ikiz bebek haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Şimdi ise çiftin Ocak ayında kucaklarına alacakları erkek ikizlerinin isimleri netleşti.

İkizlerin İsimleri

Çift, erkek çocuklarına kendi babalarının adını koyacak. İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses, Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin isimlerini çiftin ikizleri taşıyacak. Yasemin Şefkatli daha önce çocuklarının ismini eşi İdo Tatlıses’in koyduğunu belirtmişti. İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti ocak ayında oğulları İbrahim ve Sinan’ı kucağına alacak.

Hadise'nin yüzündeki değişim olay oldu! Estetik mi, zayıflık mı? Hadise'nin yüzündeki değişim olay oldu! Estetik mi, zayıflık mı?

Bu özel haber, çiftin hayranları tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. İkizlerin doğumunun Ocak ayında gerçekleşmesi bekleniyor. Bu süre zarfında, çiftin hayranları ve aileleri, İbrahim ve Sinan’ın dünyaya gelmesini sabırsızlıkla bekliyor olacaklar.

Kaynak: Kamer Durdu