AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Hakan Tütüncü, adaylık sonrası ilk açıklamasını yaptı. Tütüncü, Antalya'nın aydınlık yarınları ve şehirde gerçekleştirecekleri için bir araya geldiklerini belirtirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, partisine, Cumhur İttifakı'na ve desteklerini esirgemeyen hemşehrilerine teşekkür etti.

"Kepez Yolculuğunu Antalya'ya Taşıyoruz"

Başkanlığını üstlendiği Kepez'deki üç dönemlik süreci güven tazeleyerek geçirdiklerini ifade eden Tütüncü, 15 yıllık belediyecilik tecrübeleriyle Antalya'nın gelecek yolculuğuna hazır olduklarını söyledi. Yolun en başında şehrin potansiyeline inandıklarını, güçlerini gönüllerdeki sevgiden aldıklarını ve kazananın şehirleri olduğunu vurguladı.

"Modern Zamanların Vizyonlarıyla Dünya Sahnesine"

Tütüncü, 31 Mart 2024 sonrası başlayacak yeni dönemin, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu felsefesini zirveye taşıyan, yeni nesil belediyecilik uygulamalarıyla dünyada örnek alınan bir Antalya hedefine doğru yol alacak müstesna bir dönem olacağını belirtti. Şehrin potansiyelini modern dünyanın takip ettiği vizyonlarla buluşturarak Antalya'nın dünya şehirleri arasında daha güçlü bir şekilde yer almasını hedeflediklerini dile getirdi.

"Farklılıklarımızı Büyük Bir Zenginlik Olarak Kabul Ediyoruz"

Antalya'nın her noktasındaki yaşam alanlarındaki sorunları iyi bildiklerini ve hemşehrilerinin beklentilerinin farkında olduklarını ifade eden Tütüncü, bilimsel bilgiyle oluşturdukları yol haritalarıyla hazır olduklarını belirtti. Yönetim anlayışlarının farklılıkları ayrışma nedeni değil, büyük bir zenginlik olarak kabul ettiğini ve herkesin hukukuna saygı duyacakları bir dönemi başlatacaklarını söyledi.

"Umudumuzu, Heyecanımızı Büyütüyoruz"

Tütüncü, toplumun her kesiminden gelen destek ve teveccühlerin kendileri için büyük bir onur olduğunu belirterek, bu desteğin kendilerine ağır bir sorumluluk yüklediğinin farkında olduklarını dile getirdi. Bu sorumluluğun üstesinden gelebilmek için gece gündüz çalışacaklarını ifade eden Tütüncü, gençlik, enerji ve Antalya'ya derin bir sevgiyle dolu kalpleriyle başaracaklarına inandıklarını söyledi.

TRT’nin Tarafsız Olmasını AKP ve MHP Kabul Etmedi TRT’nin Tarafsız Olmasını AKP ve MHP Kabul Etmedi

"Her Şey Antalya İçin"

Son olarak, çıktıkları bu onurlu yolculukta Allah'ın yardımcıları olmasını dileyen Tütüncü, hemşehrilerinin gönüllerinde biriktirdikleri sevgilerle aydınlık bir gelecek inşa etmeyi amaçladıklarını vurguladı. Açıklamasını "Her şey ANTALYA için..!" ifadesiyle noktaladı.

Kaynak: Haber Merkezi