Antalya’ya sahip çıkma çağrısı

Dünya Kıyı Temizliği Günü’nde Deniz Temiz Derneği Başkanlığı’nın gerçekleştirdiği kıyı temizliği etkinliğe katılan İYİ Parti Antalya Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı Ceyla Şeyhunoğlu, “Denizlerimize ve dünya harikası kıyılarımıza sahip çıkalım” çağrısında bulundu

Antalya’ya sahip çıkma çağrısı

Antalya’ya sahip çıkma çağrısı

    İYİ Parti Antalya Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı Ceyla Şeyhunoğlu, çevre mühendisi Ali Hayrat ve Büşra Ünal ile birlikte Dünya Kıyı Temizliği Günü’nde Deniz Temiz Derneği Başkanlığı’nın gerçekleştirdiği kıyı temizliği etkinliğe katıldı. Konyaaltı sahilinde gerçekleşen kıyı temizliğine vatandaşların da katılması dikkat çekti.

 

EN BÜYÜK SORUMLUĞUMUZ

    İYİ Parti Antalya Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı Ceyla Şeyhunoğlu, denizlerin sadece turizm, ulaşım, beslenme alanında ekonomik olarak katkı sağlamadığını aynı zamanda çevre ve sağlık açısından da büyük değer kattığını belirterek, “Kentimizin özellikle şehirle iç içe olan bu denizlerin temiz kalması, bu yoğunluğa rağmen gelecek nesillere de aktarılabilmesi en büyük sorumluğumuzdur. Bu yüzden insanların bu sorumluğu üstlenmesi bizler için son derece önemlidir. Denizlerimize ve dünya harikası kıyılarımıza sahip çıkalım” diye konuştu.

    Şeyhunoğlu, Deniz Temiz Derneği Antalya Şube Başkanı İzzet Ünlü’ye misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

 

     Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap