Özel Günler

Kemerli gençlerle moral buluşması

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destek Eğitim kurs Merkezinde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi

Kemerli gençlerle moral buluşması

Kemerli gençlerle moral buluşması

    Kemer Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemek programına, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Başkan Topaloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, meclis üyeleri Hasan Ali Acar, Ferhan Fidan, İsmail Aka, Emrah Ayhan, Ramazan Kal, belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Asım Yıldırım, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

    Pandemi tedbirleri kapsamında düzenlenen yemek programı sırasında öğrencilerle sohbet eden Başkan Topaloğlu, gençlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Yemek programını üniversite sınavı öncesi öğrencilere moral vermek amacıyla düzenlediklerini belirten Başkan Topaloğlu, öğrencilerin geleceğin teminatı olduğunu kaydetti. Başkan Topaloğlu, gençlere her zaman sahip çıktıklarını ve çıkmaya da devam edeceklerini ifade ederek, “Cumhuriyetimizin koruyucusu öğrencilere, üniversite sınavı öncesi moral yemeği düzenledik. Belediye olarak anaokulundan üniversiteye kadar tüm öğrencilere ve eğitime destek vermeye devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Emeği geçen öğretmenlerine de teşekkür ediyorum.” dedi.

 

    Meclis üyesi Emrah Ayhan, kurs merkezinde eğitim alan 170 öğrenci sayısının gelecek sene iki katına çıkacağına ve hepsinin başarılı olacağına inandığını belirtti. Meclis üyesi Ferhan Fidan ise pandemi nedeniyle öğrencilerin yeterli eğitimi alamadığına dikkat çekerek, belediyeye ait kurs merkezinde öğrencilere verimli eğitim verdiklerini kaydetti. Fidan, üniversiteye girecek olan öğrencilere başarı dileklerinde bulundu. Meclis üyesi Hasan Ali Acar da üniversiteye hazırlanan öğrencilere ve ailelerine moral yemeği verdiklerini anlatarak, sınava girecek öğrencilerin başarılı olacağına inandığını dile getirdi.


Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap