Özel Günler

Finike'nin toptancı hallerinde dayanışma!

Finike Belediyesi, toptancı hallerinde kurulan aşevi bağış noktalarına bağışlanan sebzelerin bir bölümünü kardeş il ve ilçelere paylaştırdı

Finike'nin toptancı hallerinde dayanışma!

Finike'nin toptancı hallerinde dayanışma!

    Finike Belediyesi, semt pazarlarının kapalı olması sebebiyle gıdaya ulaşımda sıkıntısı çeken kardeş il ve ilçelere yardım elini uzatmaya devam ediyor. Bu çerçevede Sahilkent ve Mavikent toptancı hallerinde kurulan aşevi bağış noktalarına bugün yardımsever ve hayırseverler tarafından toplamda 45 ton domates, biber, salatalık bağışı gerçekleştirdi. Bu sebzeler belediye ekipleri tarafından ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıldı. Finike Belediyesi, sebzeleri ayrıca  ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Elmalı ilçesine ve Burdur iline gönderdi.


    Finike Belediyesi, bağışlanan sebzeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelinde mahalleleri gezerek dağıtımı gerçekleştiren belediye, aynı zamanda ilçe merkezinde de çalışmalarını sürdürüyor. Belediyenin uygulamış olduğu hizmetten memnun olan vatandaşlar, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi’ye ve belediyeye teşekkür etti. 


    Finike Belediyesi, aşevine bağışta bulunmak için Yalnız Değilsin Masası (0242) 855 55 66 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.


    Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap