Özel Günler

SMA’lı Aybars bebeğin umudu oldular

SMA hastası 2.5 aylık Aybars bebek için Finike Belediyesi’nin de katkılarıyla düzenlenen kermeslerden toplanan bağışları, Aybars bebeğin babası Sinan Karataş’a teslim edildi

SMA’lı Aybars bebeğin umudu oldular

SMA’lı Aybars bebeğin umudu oldular

    Finike Belediyesi, nerede olursa olsun hemşehrilerine yardım elini uzatmaya devam ediyor. Bilindiği üzere ABD’de gen tedavi için 2.4 milyon dolar gereken Aybars bebek için belirli yer ve zamanda kermes düzenlendi. Finike Kaymakamlığı ve Finike Belediyesi’nin öncüğünde, gönüllü ve yardım severlerinde destekleriyle düzenlenen kermeslerde toplam 128 bin 700 Türk Lirası toplandı. 


    Toplanan miktarı Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, makamında Sinan Karataş’a teslim etti. Destekleri için katkıda bulunan herkese teşekkür eden baba Karataş, katkılarından dolayı da Finike Belediyesi ve Başkan Mustafa Geyikçi’ye de teşekkür etti.


    Aybars bebeğin takipçisi olacağını dile getiren Başkan Geyikçi, “Aybars bebek artık hepimizin manevi bir evladıdır. Tek temennimiz gereken miktarın toplanıp Aybars bebeğin tedavisinin yapılmasıdır. Düzenlenen kermeslerde toplanan parayı Sinan kardeşimize teslim ettik. Bu yemekte tuzu olan ve desteğini esirgemeyen kurumlara, yardımsever ve gönüllülere çok teşekkür ediyorum” dedi.

    Aybars bebeğe desteklemek isteyen hemşehriler, baba Sinan Karataş’ın açmış olduğu hesaba bağış yapabilirler.


Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap