Özel Günler

Başaran’dan Akşener’e kritik ziyaret

İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, il divanı ile birlikte İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret ederek, Antalya’da yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aktardı

Başaran’dan Akşener’e kritik ziyaret

Başaran’dan Akşener’e kritik ziyaret

    İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret ederek çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi. 


    Daha önce başka siyasi partilerde görev alan isimlerin İYİ Parti'ye katılması ile dikkatleri üzerine çeken Başkan Başaran, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e Antalya’daki partililerimizin ve Antalya halkının selamlarını getirdik. Kendisine partimizin çalışmaları hakkında bilgi verdik. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Antalya’ya çok selamları var. İnşallah partililerimiz ile omuz omuza vererek Antalya'da birinci parti olacağız” diye konuştu. 


    Başkan Başaran, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e Döşemealtı Halısı hediye etti.

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARINA ZİYARET


    İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, Akşener’i ziyaretlerinin ardından Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Genel Sekreter Uğur Poyraz, Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, Türk Dünyası ve Yurtdışı Türkler Başkanı Yavuz Ağıralioğlu, Eğitim Politikaları Başkanı Şenol Sunat, Gençlik Politikaları Başkanı Berna Sukas, Kadın Politikaları Başkanı Sibel Yankıömeroğlu, Toplumsal Politikalar Başkanı Ünzile Yüksel ve Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale'yi Antalya Milletvekili Feridun Bahşi ve Divan Kurulu ile birlikte makamlarında ziyarette bulundu.


    Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap