İstifa yalanlaması!

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun istifasını istediği iddialarına CHP Antalya İl Örgütü’nden fotoğraflı cevap geldi. “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün ışığında, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun liderliğinde Türkiye'yi aydınlık yarınlara ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız”

İstifa yalanlaması!

İstifa yalanlaması!

 

CENAZE NEDENİYLE ERTELENMİŞTİ!

Antalya gündemine düşen istifa iddialarına inat CHP Antalya İl Örgütü, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Nusret Bayar başkanlığındaki il yönetimi, yönetim toplantısı sonrasında açıklama yaptı. Açıklamada 9 Şubat 2020'de delegelerin oylarıyla göreve geldikleri vurgulanarak, cenaze dolayısıyla gerçekleştiremedikleri yönetim kurulu toplantısının İl Başkanı Nusret Bayar Başkanlığı’nda gerçekleştirildiği belirtildi.

 

AYDINLIK YARINLAR İÇİN DEVAM!

“Kurucu Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, ‘İki büyük eserimden biri’ dediği; Cumhuriyet Halk Partisi'nin, Antalya'daki yöneticileri ve temsilcileri olarak dün ve bugün olduğu gibi yarın da kurucu değerlerimize sahip çıkacak, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün ışığında, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun liderliğinde Türkiye'yi aydınlık yarınlara ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız!”

 

BAYAR: BİR SORUN YOK

CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, örgütün çalışmalarına devam ettiğini, dedikoduların asılsız olduğunu kaydetti. Yönetimin 1 yıllık toplantısında analiz yapıldığını ve geleceğe dönük stratejilerin belirlendiğini kaydeden Başkan Bayar, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ile de görüştüklerini ve bir sorun olmadığının altını çizdi. Bayar, ilçelerde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

 

Songül BAŞKAYA


yorum-resim

Mehmet Azmi Günal10 Şubat 2021

Seçilme geldiniz seçimle gideceksiniz. Ama illa gideceksiniz. Ve bu yönetimden hiçbir kimse hiçbir yere aday olamayacak. Muhtar bile olamayacaksınız. Bu kadar basiretsiz bir yönetim olamaz.

Yorum Yap