İYİ’de saha atağı

İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur ve yönetimi gazetemiz Akdeniz Gerçek’i ziyaret etti. Başkan Tayfur, göreve geldikten sonra hep sahada olduklarını kaydederken, 3 günde 300 üye yaptıklarını belirtti

İYİ’de saha atağı

İYİ’de saha atağı

Hem esnaf ziyaretlerini hem de örgütlenme ve üye çalışmalarını dört koldan yapan İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığı, basın ziyaretlerini de ihmal etmiyor. Başkan Semih Tayfur ve beraberindeki ekibi dün gazetemizi ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Ahmet Başkaya ve Sorumlu Yazıişleri Müdürümüz Songül Başkaya ile bir araya geldi. Başkan Tayfur, son dönemde İYİ Parti’ye olan ilginin arttığını kaydederek, sahada üye kaydının da büyük ilgi gördüğünü belirtti.

 EN AZ BİN KİŞİYE DOKUNDU

Türk bayrağı dağıtarak yaptıkları esnaf turlarında tek başına en bin kişiye dokunduğunu kaydeden Başkan Tayfur, çalışmalarının aynı hızla devam edeceğini belirtti. Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacaklarını belirten Tayfur, Muratpaşa’dan bu ateşi yaktıklarını kaydetti. Ziyarette Başkan Tayfur’un yanında Teşkilat İşleri Başkanı Selahattin Akdemir, Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Elvan Arslandoğan, Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Erdal Özçivi, Basın ve İletişim Başkanı Sercan Senekçi de yer aldı. Ahmet Başkaya ve Songül Başkaya, ziyaretten dolayı Başkan ve ekibine teşekkür etti, çalışmalarında başarılar diledi.

 Emel BAYRAM


Yorum Yap