Antalya’da yer gök “KIRMIZI BEYAZ”

Antalya Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet’in ilanının 97’nci yıldönümü kutlamaları ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırlıklarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi şehrin dört bir yanını Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle donatırken, vatandaşlara ve esnafa da bayrak ve maske dağıtılıyor.

Antalya’da yer gök  “KIRMIZI BEYAZ”

Antalya’da yer gök “KIRMIZI BEYAZ”

Antalya Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunun tüm Antalya'da yaşanması için seferber oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre ASAT Genel Müdürlüğü'ne bağlı sayaç okuma ekipleri Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına vatandaşların da bayraklarıyla katılması için sokak sokak gezerek Türk bayrağı dağıtıyor. Büyük bir mutluluk yaşayan vatandaşlar bayraklarını evlerinin balkonlarına ve işyerlerine asacaklarını belirterek Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

 BAYRAK VE MASKE DAĞITILDI

Antalya Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde Antalya’nın dört bir yanını da Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle donattı. Kent merkezi ve ilçelerde bulvar, cadde ve sokaklar kırmızı beyaza büründü. 24 Ekim’den bu yana ilçe ilçe gezen Antalya Büyükşehir Belediyesi mobil etkinlik otobüslerinin konser verdiği bölgelerde de cadde ve sokaklarda vatandaşlara Türk bayrağı ve maske dağıtımı yapılıyor.

Haber Merkezi


Yorum Yap