Başkan’ın talihsiz kazası

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, ailesiyle çıktığı tatilde trafik kazası yaşadı.

Başkan’ın talihsiz kazası

Başkan’ın talihsiz kazası

Kazada bisikletli sürücü hayatını kaybetti. Karısı ve çocuklarıyla yaşadığı trafik kazası sonrası Başkan İşlek şunları kaydetti: “Değerli hemşehrilerim, Bugün, ömrü boyunca kimsenin yaşamak istemeyeceği bir olay ailemle benim başımıza gelmiştir.

Eşim ve çocuklarımla beraber Serik ilçesinin Kadriye Oteller bölgesinde trafik kurallarına uygun şekilde seyrediyorduk. Aracım hız sınırını aşmadan seyrederken, bir otelin içinden kontrolsüz ve hızlı bir şekilde yola çıkan bir bisikletli aracımıza çarptı.

İlk müdahalesi 112 ekiplerince yapılarak hastaneye kaldırılan İsviçre vatandaşı erkek, ne yazık ki tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir. 

Bu üzücü olay sebebiyle ben, 7 aylık hamile eşim ve 3 çocuğum psikolojik olarak son derece olumsuz etkilenmiş durumdayız.

Bu elim ve üzücü olaya ilişkin olarak; olay anındaki hızımız, olaya ilişkin kamera kayıtları adli makamlarca incelenmiş ve kayıt altına alınmıştır. 

Olayın oluş anından itibaren kazayı yapan kişinin sağlık durumu ile ilgili olarak, kendisinin yaralı olarak  kaldırılmış olduğu sağlık kuruluşundan anlık olarak   bilgi alıp süreci yakından takip ettim.

Ne yazık ki tüm müdahalelere rağmen kaybettiğimiz kişinin ailesinin acısını en derin üzüntülerimle paylaşıyorum. 

Allah’tan maktule rahmet, acılı ve kederli ailesine başsağlığı diliyorum.

Yüce Rabbimden hiçbir kuluna böyle acı bir olay yaşatmamasını niyaz ederim.

Eşimin ve ailemin psikolojisinin daha fazla bozulmaması adına bir süre telefonlarımı kapatıp bu süreci atlatmak istiyoruz.

Haber Merkezi 


Yorum Yap