Sahilde hazırlık sürüyor!

“Sağlık her zaman önceliğimiz. Başta dünyaca ünlü Konyaaltı sahilimiz olmak üzere, plajlarımız normalleşme sürecinde yeni kurallarla hizmet verecek” diyen Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li Başkanı Muhittin Böcek öncülüğündeki belediye ekipleri, sahili pandemi sürecindeki normalleşme dönemine hazırlıyor.

Sahilde hazırlık sürüyor!

Sahilde hazırlık sürüyor!

Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde Ramazan Bayramı boyunca Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışma yaptı. Menderes Türel döneminde Antalya Büyükşehir Belediyesi imkanlarıyla 254 milyon Lira’ya mal edilen ama ihaleyle Hülya Koçyiğit’in damadının firmasına (Alkoçlar) yok pahasına verildiği ve belediye zarar ettiği gerekçesiyle işletme ihalesi iptal edilen, Konyaaltı Sahili’nde Alkoçlar tarafından açılan davanın kaybedilişiyle birlikte, belediye ekipleri normalleşme süreci için hazırlıklarını sürdürüyor. 

Belediye Başkanı Muhittin Böcek, çalışmalarla ilgili “Hemşehrilerimiz ve misafirlerimiz için koronavirüs tedbirleri doğrultusunda düzenlememiz sürüyor” dedi. Sahilde şezlonglar arası mesafe için ahşap aparatlar ve halatlarla sınırlar belirlenirken, maske konusunda da gereken tedbirler alınıyor. Hijyen bir plaj hizmeti için hem alan hem de ekipler hazırlanıyor.

ZİYA NUR SEZEN


Yorum Yap