Ulaşım Çalıştayı 19 Şubat'ta

Kent içi ulaşım sorunlarına kalıcı ve sürdürülebilir çözümler getirmek isteyen Antalya Büyükşehir Belediyesi, 'Antalya Ulaşım Çalıştayı' düzenliyor.

Ulaşım Çalıştayı 19 Şubat'ta

Ulaşım Çalıştayı 19 Şubat'ta

Kent içi ulaşım sorunlarına kalıcı ve sürdürülebilir çözümler getirmek isteyen CHP'li Muhittin Böcek başkanlığındaki Antalya Büyükşehir Belediyesi,  'Antalya Ulaşım Çalıştayı' düzenliyor. Ulaşım taleplerine ortak ve köklü çözümler geliştirilmesi için tüm paydaşlar 19 Şubat Çarşamba günü düzenlenecek çalıştayda buluşacak.

7 İLÇEDEN 19 İLÇEYE

Menderes Türel döneminde hazırlatılan ve 7 ilçeyi kapsayan Ulaşım Ana Planı'nın 19 ilçeyi kapsayacak şekilde revize edilmesi, raylı sistemin Konyaaltı- Kundu hattının fizibilite ve proje süreçlerinin başlatılması konusunda ilgili odalar ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte 'Antalya Ulaşım Çalıştayı' düzenleniyor.  Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce organize edilen Antalya Ulaşım Çalıştayı'nda ulaşım esnaf odaları, meslek odaları, Antalya Kent Konseyi, ilgili STK'lar birlikte Ulaşım Ana Planı planlaması, 4. Etap Raylı Sistem Hattı Projesi ve Antalya ulaşımını masaya yatıracak.

Sinem DOĞAN

 


Yorum Yap