Görevde alınan Osman Bulut gemileri yaktı; “Bize yapılan saldırılara Akşenergöz yumdu”

İYİ Parti Kepez İlçe Başkanlığı görevinden alınan Osman Bulut, yaptığı yazılı açıklamada adeta gemileri yaktı. Bulut, göreve geldikten sonra belirli bir ekip tarafından hem haysiyetlerine hem de şahsiyetlerine yönelik defalarca saldırılar olduğunu ve Genel Başkan Meral Akşener’in de buna göz yumduğunu iddia etti.

Görevde alınan Osman Bulut gemileri yaktı;     “Bize yapılan saldırılara  Akşenergöz yumdu”

Görevde alınan Osman Bulut gemileri yaktı; “Bize yapılan saldırılara Akşenergöz yumdu”

Bulut, şöyle konuştu: “Bizler Meral Akşener’in izinden parti kurulmadan önce yola çıktığımız ilk günden beri 5 kuruşumuzun 3 kuruşu ile ekmeğimizin yarısı ile ailemizin tamamı ile Meral Akşener’in izindeyim. O günden bugüne kadar kendisine hiç kimseyi şikayet etmediğimi en iyi kendisi bilir.

Fakat göreve geldiğimizden beri belirli bir ekip tarafından hem haysiyetimize; hem de şahsiyetimize defalarca suikast yapılmış ve Genel Başkan tarafından buna göz yumulmuştur. Emeklerimiz de arkada bırakıp, teşkilatları için fedakârlık yapan ve tüm makamları reddederek istifa eden Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal’a yalnız değilsin demek istiyoruz ve İYİ Partiden istifa ediyoruz.” Haber Merkezi

 


Yorum Yap