Kadınlar geliyor

Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nin haftasonu yapılacak seçimlerinde 3’lü bir yarış olması bekleniyor. Kırmızı ve beyaz listeler açıklanırken, üçünü liste henüz belli olmadı. Ancak açıklanan iki listede de yönetimlerde kadın ağırlığı dikkat çekiyor. 14 Kişilik yönetim listeleri 8 kadın, 6 erkek adayla yarışacak. Yaklaşık 12 yıldır Başkan ve Başkanvekili olarak odanın yönetiminde bulunan Özge Köksal’ın bu dönem aday olmayacağı öğrenildi.

Kadınlar geliyor

Kadınlar geliyor

MİMARLARDA ÜÇLÜ YARIŞ

Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nin 18. Dönem Olağan Genel Kurulu, 15 Şubat 2020 Cumartesi günü (yarın) saat 10.00'da, Organ Seçimleri ise 16 Şubat 2020 Pazar günü saat 09.00-17.00 arasında şubede Mehmet Özkurt Konferans Salonu'nda yapılacak. Seçimlere kırmızı listeyle giren Hakime Yılmaz’ın listesi genç ve kadın ağırlığıyla dikkat çekiyor.

KIRMIZI LİSTE

Hakime Yılmaz, Cem Alcan, Nahide Kayan Altay, Ali Serdar Aykurt, Gülay Uyanıker, Yusuf Tuztaş, Ceren Oğuz, Hakan Kara Yılmaz, Alper erden Engiz, Cansu Uyar, Ayşe Gül Tayyar bekar, Berk Yılmaz, Sibel Süzen Keşçi, Merve Çetinkaya.

BEYAZ LİSTE

Ayrıca Ramazan Aydın ve Zeynep Özkurt’un da liste çıkardığı öğrenildi. Zeynep Özkurt’un liste başı olduğu ve beyaz renkli liste ise şöyle: Zeynep Özkurt, Şeyda Güvenç Duran, Zehra Yiğiter, Mustafa yalım, Ufuk Parlakdağ, Özgür Erdoğan, Esra Alataş, Osman Güngör, Evşen Kuzu, Selin Şahin, Belgin Çiftçi, Aslı Çağlıyurt, Ali Can Erdal, Onur Kocabaş.

 

Songül BAŞKAYA


Yorum Yap