DÖNERCİ HAMDİ USTA’ya “Altın Yıldız Kalite”ödülü

Köklü geçmişiyle hizmet ve kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile adından söz ettiren Dönerci Hamdi Usta , İsviçre’de düzenlenen törenle “Altın Yıldız Kalite” ödülüne layık görüldü. Böylece, Türkiye’den bir döner restoranı ilk kez bu ödülü almış oldu.

DÖNERCİ HAMDİ USTA’ya  “Altın Yıldız Kalite”ödülü

DÖNERCİ HAMDİ USTA’ya “Altın Yıldız Kalite”ödülü

Geçmişi 1850'li yıllara uzanan dönerin mucidi, Kastamonulu Hamdi Usta’dan günümüze kadar gelen ve halen devam eden, aynı zamanda turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği restoran, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. 

Birçok yerde şubesi bulunan ve ilk şube olarak Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde faaliyet gösteren restoran, başarılarına başarı ekliyor. Dönerci Hamdi Usta, Türkiye’de bir ilke imza atarak,İsviçre’nin Cenevre kentinde düzenlenen törenle ‘Altın Yıldız Kalite’ ödülüne layık görüldü. Internnational Star Award for Quality (ISAQ) tarafından ilk kez bir Türkiye’de bir döner restoranı bu ödülü aldı.

Dönerci Hamdi Usta’nın sahipleri ve çalışanları, ödülün gururunu yaşadıklarını belirterek, “Bu ödül, bize müşterilerimize iyi hizmet i verebilmek için daha da güç verdi. Kalitemizden ödün vermeden müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştular. Sinem DOĞAN

 


Yorum Yap