Kent meydanına yeni yıl çarşısı

Adalya Vakfı, öğrencilere burs sağlanması için 21 Aralık Cumartesi günü Atatürk Kent Meydanı'nda yeni yıl çarşısı açacak.

Kent meydanına  yeni yıl çarşısı

Kent meydanına yeni yıl çarşısı

Adalya Vakfı tarafından 21-31 Aralık tarihleri arasında Muratpaşa Atatürk Kent Meydanı'nda 'Yeni Yıl Çarşısı' kuracak. Yeni Yıl Çarşısı'nda stant kiralayıp yer almak isteyen esnaflar; 3-5 Aralık tarihleri arasında Adalya Vakfı'na dilekçe ile bizzat müracaat edebilecek. Vakıf; fazla talep olması halinde 6 Aralık Cuma günü noter huzurunda, aynı ürün türünde yapılan başvurular arasında kura çekimi gerçekleştirecek. 60 Esnafın yer alacağı çarşı, 21 Aralık Cumartesi gününden 31 Aralık salı gecesine kadar hizmet verecek.

GELİRLER BURS OLACAK   

Adalya Vakfı; gıda üzerine hizmet veren esnafların yanı sıra küçük hediyelik eşya satanların da yer alacağı yenil yıl çarşısı için başvuruları alacak. Adalya Vakfı; belirlediği esnaf kollarında başvuru kabul edecek. Vakıf ayrıca, yeni yıl çarşısında satışa sunulacak ürünlerin kalite ve niteliğini de tarif edecek. Adalya Vakfı, kuracağı yeni yıl çarşısındaki standları kiralayarak elde edeceği geliri; öğrencilere burs ve engelli hizmetleri için kullanacak. Adalya Vakfı Yeni Yıl Çarşısı'nda yer almak isteyen esnaflar; 0531 104 87 62 numaralı telefondan bilgi alabilecek. DHA

 

 

 


Yorum Yap