Kumbul: Sandıktan gereken cevabı almıştı, yetmemiş

CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel’in Konyaaltı Sahil Projesi ile ilgili medyada yer alan haberler sonrası yaptığı sert açıklamaya yanıt verdi.

Kumbul: Sandıktan gereken  cevabı almıştı, yetmemiş

Kumbul: Sandıktan gereken cevabı almıştı, yetmemiş

Menderes Türel’in 31 Mart’ta yaşadığı şokun etkisinden hala kurtulamadığını iddia eden Kumbul,

“Dönemin AKP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından adrese teslim bir şekilde ihaleye çıkartılan Konyaaltı Sahil Projesi ile ilgili olarak, mülkiye müfettişleri tarafından Özel Teftiş Raporu hazırlandığını basından öğrendik. Raporda sahildeki tüm işletmelerin ruhsatlarının geçersiz olduğu, ihale şartnamesinde belirlenen bedelin doğru olmadığı ifade edilerek Konyaaltı Sahil İhalesi’nin iptali istenmektedir.”

EMEKLİLİĞİNİN TADINI ÇIKARSIN

“Antalya’nın kamusal değerlerini ve kaynaklarını yandaşlara çekmemesi için kendisine karşı sıkı bir şekilde muhalefet etmiştik. Geldiğimiz noktada kimin haklı olduğunu, kendisi dışında bütün kamuoyu görmektedir.Antalya’da artık yandaşlarla yürüme dönemi sona ermiştir. Buna alışsa iyi olacak.Türel’in hesapsız kitapsız çılgın projelerin Antalya’ya nasıl yaralar açtığını görmekteyiz. Antalya’ya yeteri kadar zarar veren Türel’in artık bu işlerle uğraşmamasını, emekliliğinin tadını çıkarmasını öneriyoruz.” Haber Merkezi


Yorum Yap