Şampiyon Rolex 1 takımı

Serik ilçesinde düzenlenen TurkishAirlines Pro-Am'de şampiyon Rolex 1 takımı oldu. Turnuvanın ardından düzenlenen törenle dereceye girenlere ödülleri verildi.

Şampiyon Rolex 1 takımı

Şampiyon Rolex 1 takımı

TurkishAirlines Open Golf Turnuvası öncesi dün oynanan Pro-Am turnuvası tamamlandı. MontgomerieMaxxRoyal Golf Kulübü'nde oynanan turnuvada 1 profesyonel 3 amatör oyuncudan oluşan 26 takım zirveye çıkmak için mücadele etti. Belçikalı oyuncu Thomas Pieters ile Ramazan İnce, Sabri Ünver ve Ramazan Üçdan'dan oluşan Rolex 1 takımı turnuvayı eksi 40 ile tamamlayıp, birinci oldu.

2018 Britanya Açık şampiyonu İtalyan FrancescoMolinari'nin profesyonel olarak yer aldığı Spor Toto 1 takımı turnuvada ikinci sırayı aldı. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Bekir Kara ve İrlandalı amatör oyuncu TomMuldoon'un da yer aldığı takım turnuvayı eksi 39 ile tamamladı.

Belçikalı Nicolas Colsaerts'ın profesyonel oyuncu olarak yer aldığı Özgür Cem Can, FirdovsiGumbatov ve Süleyman Abay'dan oluşan Rolex 2 takımı toplamda eksi 34 ile üçüncülük kürsüsüne çıktı.

TurkishAirlines Pro-Am'de dereceye giren son takım TGF 2 takımı oldu. İspanyol profesyonel AdriArnaus'la birlikte Erol İslamoğlu, Hakkı Akil ve Feyzi Tecellioğlu'ndan kurulu ekip turnuvayı eksi 30 ile tamamladı.

12. çukurda en uzun vuruşları yapan Ayşen Erdoğan ve Faisal Khan, 'longestdrive' kupalarının sahipleri olurken, sekizinci çukurda bayrağa 1.51 metre yaklaşan Emre Bahtoğlu da 'nearesttothepin' kupasını kazandı. İkinci çukurda 'hole in one' yapan Türk golfünün emektar isimlerinden Muzaffer Çapkınoğlu, Türk Hava Yolları tarafından Avrupa ülkelerine gidiş geliş businessclass biletle ödüllendirildi.

TurkishAirlines Pro-Am'in ödül töreni MontgomerieMaxxRoyal Golf Kulübü'nde gerçekleştirildi. Dereceye giren takımların oyuncularına kupalarını Avrupa Turu CEO'su KeithPelley, Türk Hava Yolları Etkinlik Müdürü Hatice Girgin, Rolex Global Sponsorluklar Direktörü LaurentDelaney ve TurkishAirlines Open Turnuva Direktörü MiguelViador tarafından verildi.DHA 


Yorum Yap