Çöpler geri dönüşüme

Kemer Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yaptığı temizlik çalışmalarına son süratle devam ediyor.

Çöpler geri dönüşüme

Çöpler geri dönüşüme

Temizlik ekipleri, AlacasuKoyu’nda mıntıka temizliği yaptı.Kemer Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Karaburun Koyu’ndan fiber tekne ile denize açılan ekipler, sahil şeridinde ve denizde görünen çöpleri de temizledi ve kötü görüntülerin oluşmasının önüne geçti.Bölgemizde bulunan çöp konteynerleri ve çöp sepetlerinin bakımını da yapan belediye ekipleri, Kemer merkezde 18, Göynük Mahallesi’nde de 15 çöp sepetini yenileriyle değiştirdi.

HER ŞEY KEMER İÇİN

Belediye ekipleri, ilçe genelinde yaptıkları çalışmalar kapsamında topladıkları çöpleri ve atıkları değerlendiriyor.Değersiz görünen atık ve çöpleri değerlendiren ekipler, toplanan 250 kilo cam, 100 kilo pet şişe ve 50 kilo evsel atık topladıktan sonra geri dönüşüme gönderdi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Temizlik konusuna büyük önem veriyoruz. Çünkü Kemer, dünyanın birçok yerinden gelen çok sayıdaki misafire ev sahipliği yapıyor. Hem vatandaşlarımızın hem de misafirlerimizin daha temiz bir ortamda tatil yapmaları ve yaşamaları için elimizden gelen özeni göstermeye çalışıyoruz. Bizler, belediye olarak kirletmiyoruz. Vatandaşlarımızın da çevreyi kirletmemeleri konusunda daha duyarlı olmalarını temenni ediyorum. Her şey Kemer için” diye konuştu. HABER MERKEZİ

 


Yorum Yap