Öz'den Şahin'e ziyaret

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i makamında ziyaret etti.

Öz'den Şahin'e ziyaret

Öz'den Şahin'e ziyaret

AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 25 ve 26. Dönem Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, AKP Antalya Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kocabaş ile birlikte Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti.

Aksu Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre ziyarette; Belediye Başkanı Halil Şahin, AKP İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut ve Belediye Meclis Üyeleriyle bir araya gelen Abdurrahman Öz, Türkiye'deki tüm belediyelere destek ve hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını bu kapsamda Aksu Belediyesini de ziyaret ettikleri söyledi. Seçim sürecinde gösterdikleri gayretli çalışmalardan dolayı Başkan Şahin ve ekibini tebrik eden Öz, ikinci döneminde Başkan Şahin ve ekibine başarılar dileyerek, belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şahin ise AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz’e destek ve tebrik ziyaretleri için teşekkür etti. HABER MERKEZİ

 


Yorum Yap