Adaylık istifası

Mayıs ayında Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketi ANTEPE AŞ’ye yönetim kurulu üyesi olarak atanan Önder Kurnaz, dün görevinden istifa etti. İstifa gerekçesinde siyaset yapma isteğinden bahseden Kurnaz’ın CHP Kepez İlçe Başkanlığı için aday olacağı konuşuluyor. Şimdi gözler CHP Kepez İlçe Başkanı ve aynı zamanda ANET Yönetim Kurulu Üyesi olan Servet Yıldız’a çevrildi. Yıldız’ın bu adaylık ve istifa karşısında ne yapacağı merak ediliyor.

Adaylık istifası

Adaylık istifası


2015 Yılında yapılan olağanüstü kongrelerde CHP Kepez İlçe Başkan Adayı olan Önder Kurnaz, yeniden adaylık sinyali verdi.

Kurnaz, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Değerli partililerim, 2019 yerel seçimlerinde partimizin büyük bir başarı ile elde etmiş olduğu Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde ANTEPE AŞ yönetim kurulu üyeliğine dahil olmuştum. Bu önemli görevden bugün (dün) itibariyle istifa ediyorum. Bu görevi şahsıma uygun gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’e ve görevim süresince yanımda olan tüm partililerime teşekkür ediyorum. Bu süreç dahil olmak üzere dün olduğu gibi bugün de yarın da örgütümün emrinde olduğumu ve siyasetin içerisinde olma isteğimin etik kurallar çerçevesinde devam edeceğinin bilinmesini isterim”  dedi.

Sinem DOĞAN

 

 


yorum-resim

Deniz 6 Kasım 2019

Peki bu Antalya Büyükşehir Belediyesinden işten çıkarılmalı devam ediyor. EkDağ a.ş den 1 kasımda beri kaç kişi işten çıkarıldı . Neden kimse açıklama yapmıyor? Hani işten çıkarma olmayacaktı

Yorum Yap