Özçelik’ten olay yaratacak iddia

Özçelik’ten olay yaratacak iddia

Özçelik’ten olay yaratacak iddia

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yeni başkanı Niyazi Özçelik, odanın demirbaşları olan klima, mobilya, evraklar ve bilgisayarların nakliye araçlarıyla taşındığını öne sürdü. Özçelik, “Resmen kapalı bir kutu. Mazbatamızı alamadığımız için gidip hesap soramıyoruz” dedi.

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın mazbatasını henüz almayan yeni başkanı Niyazi Özçelik, yapılan olağanüstü genel kurulun ardından ilk açıklamayı Akdeniz GERÇEK’E yaptı. Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın ‘rüşvet ve yolsuzluk’ suçlamasıyla tutuklanan eski başkanı Mehmet Ali Alkan’ın yerine göreve büyük oy farkıyla gelen Niyazi Özçelik, “Camiamıza sürülen kara lekeyi sileceğiz. Dürüst, adaletli ve şeffaf bir yönetim anlayışı benimseyeceğiz” dedi. 

Mazbatasını aldıktan sonra yol haritasını çizeceğini söyleyen Özçelik, “Mazbatamızı alır almaz çalışmaya başlayacağız. Yeni projelerimizi ve faaliyetlerimizi hayata geçireceğiz” dedi. 


DEMİRBAŞLAR TAŞINIYOR!

Öte yandan Özçelik, Akdeniz Gerçek’e çok önemli iddialarda bulundu. Özçelik, şöyle konuştu: “Bugün odamızın önünde nakliye aracı var. Klima, mobilya, evraklar, bilgisayarlar odanın demirbaşıdır. Nakliye aracıyla taşıyorlar. Resmen kapalı bir kutu. Mazbatamızı alamadığımız için gidip hesap soramıyoruz.” Özçelik, ortaya attığı iddiaların fotoğraflarının da ellerinde bulunduğunu kaydetti. 


 Ziya Nur SEZEN

 

 


Yorum Yap