İYİ Parti Kepez İlçe BİNASINA SALDIRI

İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut, ilçe binalarına yapılan saldırıyı kınadı. Bulut, “Genel Başkanımız Meral Akşener ve parti kimliğimize hakaret eden cümleleri gördük. Bu olayın güvenlik güçleri tarafından çözüleceğine inancımız tamdır” dedi.

İYİ Parti Kepez İlçe  BİNASINA SALDIRI

İYİ Parti Kepez İlçe BİNASINA SALDIRI

İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut,konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Sabah saatlerine partimizin ilçe teşkilatına geldiğimizde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından boya ile yazı yazmak suretiyle Genel Başkanımız Meral Akşener ve parti kimliğimize hakaret eden cümleleri gördük. Haber verdiğimiz güvenlik güçleri olay yerine gelerek gerekli incelemelerde bulundu.Bu olayın güvenlik güçleri tarafından çözüleceğine inancımız tamdır.

ŞİDDETLE KINIYORUZ

Bulut, yaşanan saldırı şiddetli kınadıklarını da belirterek, “İlçe binamıza yapılan çirkin saldırı hiçbir siyasi duruş görüşle bağdaşamaz.Kendini bilmez birkaç hadsizin partimize yapmış olduğu çirkin saldırının adalete teslim edileceğine olan güvenimiz tamdır.İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener ve partimize kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından boya ile yazı yazmak suretiyle hakaret edildiğini tespit ettik. Bunun da Türkiye’ye mal olmuş bir teşkilatın logosunun kullanılarak yapılması tarafımızdan kabul görmediği gibi şiddetle kınıyoruz” dedi. Haber Merkezi


Yorum Yap