Büyük Zafer 97 yaşında

Ulusumuzun milli mücadelede en büyük adımı olan 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muhaberesi Zaferi’nin 97’ncı yıldönümünde, Başkomutan Gazi Mustafa Atatürk ve Şanlı Türk Ordusu’nun kazandığı Büyük Zafer’i bir kez daha onurla, gururla kutluyoruz.

Büyük Zafer 97 yaşında

Büyük Zafer 97 yaşında

SAYGI DURUŞU İLE BAŞLAYACAK

Antalya’da 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97’nci yıldönümü kutlamaları saat 09.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması, Atatürk’ün Anıtı’na Antalya Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Garnizon Komutanlığı ile kurum ve kuruluşların çelenklerinin sunulmasıyla başlayacak. Sabah saat 09.30’da Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Garnizon Komutanı ile tebrikleri kabul edecek.

GEÇİT TÖRENİ YAPILACAK

Büyük Zafer’in kutlama törenleri saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda devam edecek. Antalya Valisi, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Garnizon Komutanı’nın törene katılanlar ile halkın bayramını kutlamasıyla başlayan törenler,  İstiklal Marşı’nın okunması, günün anlam ve önemini belirten konuşma, şiirler ve halk oyunları ile devam edecek. Kutlamalar tören geçişi ile sona erecek. Vali Karaloğlu, akşam da Orduevi’nde Zafer Bayramı resepsiyonu verilecek. (Haber Merkezi)

 

 


Yorum Yap