Tayland Bahçesi TSYD’ye emanet

EXPO2016 ülkeler bahçeleri kategorisinde yer alan Tayland Bahçesi, fuar alanında yapılan teslim töreniyle TSYD'ye emanet edildi

 Tayland Bahçesi  TSYD’ye emanet

Tayland Bahçesi TSYD’ye emanet

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi, geçtiğimiz günlerde basın mensupları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) karşısına çıkan Antalya Tarım İl Müdürü Mustafa Özen'in, STK'lardan destek çağrısına yanıt verdi. 2018 yılında Antalya Tarım İl Müdürlüğü’ne devredilen EXPO Antalya Fuar Alanı’nın ülkeler kategorisinde bulunan Tayland Bahçesi, 1 yıl süre ile TSYD Antalya Şubesi’ne teslim edildi. Tayland Bahçesi'nin teslim töreni, Antalya Tarım İl Müdürü Mustafa Özen ve TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek'in katılımıyla EXPO Antalya Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi.

ANTALYA’NIN DEĞERİ

İmza töreninde konuşan TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek, Antalya’daki spor yazarları olarak şehrin değerlerine sahip çıkmak adına böyle bir adım atmayı düşündüklerini belirterek,  “Üyelerimiz ile birlikte Tayland Bahçesi’nde etkinlikler gerçekleştirerek EXPO alanına katkı koymak istiyoruz. Sayın Mustafa Özen’e de derneğim adına gösterdiği ilgi için teşekkür ediyorum” dedi. Tarım İl Müdürü Mustafa Özen de “TSYD’nin çağrımıza kulak verip alanımızın canlanmasında rol üstlenmesi bizleri sevindirdi. Ülkemizin bir değeri olan EXPO alanını el birliği ile eski canlı günlerine döndüreceğiz” diye konuştu.  (Haber Merkezi)

 

 


Yorum Yap