“Turizm Elçileri” görücüye çıktı

Mercedes-Benz’in ticari araçlar sektöründeki “Turizm Elçileri”nin en yeni modelleri üçüncü nesil Sprinter ve Tourismo 15, Mercedes-Benz Türk bayii Hastalya ile birlikte The Marmara Antalya’da düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

“Turizm Elçileri” görücüye çıktı

“Turizm Elçileri” görücüye çıktı

Hafif Ticari Araçlar arasında teknolojik özellikleri ile segmentinde farklı bir boyut yaratan Yeni Mercedes-Benz Sprinter, “Sprinter Sana Yakışır” sloganı ile “Turizm Cenneti” Antalya’da müşterilerinin beğenisine sunuldu. Ürün portföyünü pazar ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenileyen Mercedes-Benz Türk; Tourismo 15, Tourismo 16 ve Tourismo 16 2+1 modellerini yeni donanımlar ile güçlendirdi. Araçların karoser, iç donanım ve elektrik kablo altyapısı Mercedes-Benz Türk AR-GE Merkezi Otobüs Geliştirme ekipleri tarafından geliştirildi.

Mercedes-Benz Türk, The Marmara Antalya’da düzenlenen etkinlikte turizmin elçileri konumundaki Yeni Sprinter ve Tourismo 15’i özel konukların beğenisine sundu. Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Osman Nuri Aksoy, Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak ve Mercedes-Benz Türk bayii Hastalya yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda en yeni Mercedes-Benz modeli Yeni Sprinter ve seyahat otobüslerinin en fazla tercih edilen modellerinden Tourismo 15, katılımcılar tarafından incelendi.  Kubilay ELDEMİRCİ

 


Yorum Yap