Yeni dönemde sosyal projelere ağırlık vereceğiz

Belediye personeli ve muhtarların katıldığı iftar yemeğinde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni dönemde sosyal projelere ağırlık vereceklerini söyledi

Yeni dönemde sosyal  projelere ağırlık vereceğiz

Yeni dönemde sosyal projelere ağırlık vereceğiz

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye personeli ve muhtarlarla iftar yemeğinde bir araya geldi. Kepez Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, iftar yemeğine AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, mahalle başkanları, muhtarlar ve belediye personelleri katıldı. Belediye hizmet binası önündeki iftara eşi Dr. Ayşe Tütüncü ile birlikte katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, personeline hayırlı ramazan dileklerinde bulundu.

HİZMETTE AYNI YOLDAYIZ

İftarların dostlukların büyütüldüğü sofralar olmasıyla güzelleştiğini belirten Başkan Tütüncü, kardeşliği geliştirmek, yol arkadaşlığı duygusunu yüceltmenin son derece önemli olduğuna işaret etti. Belediyeye hizmet veren, şehre eserler üreten, Kepezlilerin her daim yanında olan bürokratlar, amirler ve çalışanlarla bir arada olmak istediklerini belirten Tütüncü, “Kepez 68 mahalleden oluşmakta. Hizmet kervanımızın temsilcisi olan muhtarlarımız, belediye çalışanlarıyla bütünlük oluşturan bir yapı. Aynı yolda yürüdüğümüz, hizmet etme onurunu birlikte yaşadığımız muhtarlarımızla bu anı paylaşalım istedik” diyerek, muhtarları özellikle iftara davet ettiklerini söyledi.

KOLEKTİF ÇALIŞMAYLA BAŞARDIK

Geçen yerel seçimlerde Kepez’in belediyecilik tarihinde ilk kez bir idarenin 3’üncü kez güven tazeleme şerefine nail olduğunu vurgulayan Tütüncü, bunu iftihar saydıklarını söyledi. Her vesileyle aslında bu başarının Kepez’e gönül vermiş tüm arkadaşların kolektif başarı olduğunu ifade ettiğini belirten Tütüncü, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

100. YIL HEYECANI YAŞIYORUZ

Başarılara yenilerini ekleyecekleri üçüncü hizmet dönemine girdiklerini hatırlatan Tütüncü, “El ele vererek, hemşerilerimizle bir olarak Kepez’i gelecek hedeflerine ulaştırmalıyız. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını başka bir heyecanla kutlamayı hayal ediyoruz. 100’üncü yılın heyecanını canı gönülden paylaşan bir Antalya hayal ediyoruz. 2023 hedefindeki Kepez’in varlığına inanıyor ve bunun için çalışıyoruz” dedi.

BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR

Yeni dönemde sosyal projelere ağırlık vereceklerini hatırlatan Tütüncü, “Geleceğe yönelik büyük hedeflerimiz var. Belediyecilikte birçok standardı belirleyen bir kurum haline geldik. Teşekkür cümleleri ile takdir edilmemiz bizim nereden nereye geldiğimizin göstergesidir. Yeni hedeflerimizi gerçekleştirirken idaremize omuz vermenizi bekliyoruz” diye konuştu. Haber Merkezi

 

 

 


Yorum Yap