AEDAŞ’dan ‘Sahada İlk Adım’ eğitimi

Nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyan enerji sektöründe, çalışanların eğitimi de kaliteli ve güvenli elektriğin olmazsa olmazlarından. Bu bilinçle hareket AEDAŞ, sahada işe başlayacak yeni personele işe başlamadan önce teknik, mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla eğitimler veriyor.

AEDAŞ’dan ‘Sahada İlk Adım’ eğitimi

AEDAŞ’dan ‘Sahada İlk Adım’ eğitimi

Şirketin eğitim departmanı sürekli gelişim yaklaşımıyla çalışanların mesleki bilgi becerileri ile kişisel ve yönetsel yetkinliklerini geliştirerek iş sonuçlarına katkı sağlıyor. Bu kapsamda Antalya, Burdur ve Isparta’da hizmet veren AEDAŞ’ta sahada görev yapacak 20 yeni personele eğitim programının ilk modülü olan ‘Sahada İlk Adım’ eğitimi verildi. AEDAŞ çalışanlarının Teknik Okul Programı kapsamındaki gelişim yolculukları “Sahada Güvenli Adım” ve “Sahada İleri Adım” eğitimleri ile devam edecek.

‘ÇALIŞANLARIN MESLEKİ BİLGİ VE BECERİLERİNE DESTEK’

AEDAŞ’tan verilen bilgiye göre, 20 yeni personel de eğitimi başarıyla tamamlarken AEDAŞ Genel Müdürlüğü’nde özel bir sertifika töreni düzenlendi. Eğitimlerde 100 üzerinden 100 alan 4 personele ödül verildiği törende konuşan AEDAŞ Genel Müdürü Bahadır Müdüroğlu, “Kaliteli ve kesintisiz enerji yolculuğumuzda en büyük değerimizi çalışanlarımız oluşturuyor. Onların mesleki bilgi ve becerilerini, kişisel ve yönetsel yetkinliklerini geliştirmek bizim için çok önemli. Bu çerçevede bir hafta boyunca uzman arkadaşlarım tarafından verilen ‘Teknik Okul Eğitimleri’ni işe yeni başlayan arkadaşlarımın başarı ile tamamlamalarından büyük mutluluk duyuyorum. Aldıkları bu eğitimler sahada en büyük destekçileri olacak” dedi. (Haber Merkezi)

 

 

 

 

 

 


Yorum Yap