‘Antalya Yetimine Sahip Çıkıyor’

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, ‘Antalya Yetimine Sahip Çıkıyor Projesi kapsamında düzenlenen iftar buluşmasında çocuklara hediyeler verdi.

‘Antalya Yetimine Sahip Çıkıyor’

‘Antalya Yetimine Sahip Çıkıyor’

Vali Münir Karaloğlu Huzurevi sakinleri ve Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklar ile iftar yaptı. Çocuklar için animasyon gösterileri ve oyunların olduğu buluşmada Vali Münir Karaloğlu çocuklara hediyeler verdi.

İl Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Huzurevi sakinleri ve çocuklarla sohbet eden Vali Münir Karaloğlu bu buluşmanın ardından Eşi Sevim Karaloğlu’nun koordinesiyle Antalya Yetimine Sahip Çıkıyor Projesi kapsamında düzenlenen iftar buluşmasına da katıldı.

Yetim çocukların ve annelerinin katıldığı iftarda Vali Münir Karaloğlu ile eşi Sevim Karaloğlu iftar masalarını tek tek selamlayarak çocuklar ve anneleriyle sohbet etti. Misafirlerle hatıra fotoğrafı çektiren Vali Münir Karaloğlu, İrem Saydam  isimli bir öğrencinin okuduğu şiiri dinledi.  İrem’e şiirini duygu dolu okuduğunu belirten Vali Karaloğlu tebrik ederek başarılarının devamını diledi.(Haber Merkezi)

 

 

 


Yorum Yap