Sözen, Ilıca'da vatandaşla buluştu

Manavgat Belediye Başkanı ve Millet İttifakı'nın Manavgat Belediye Başkan Adayı CHP'li Şükrü Sözen, Ilıca Mahallesi'nde halkla buluştu.

Sözen, Ilıca'da vatandaşla buluştu

Sözen, Ilıca'da vatandaşla buluştu

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e Ilıca Mahallesi'ndeki vatandaşla buluşmasında İYİ Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Antalya eski Milletvekili Niyazi Nefi Kara, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, İYİ Parti İlçe Başkanı Hatice Avcı, meclis üyesi aday kadrosu, seçim komitesi ve partililer eşlik etti. Kapalı pazar alanı girişinde dualar edilip kurbanlar kesilirken, havai fişeklerle, bayraklarla karşılanan Başkan Sözen, vatandaşla selamlaştı.

Burada konuşan Başkan Şükrü Sözen, Ilıca'da yaşayan tüm hemşehrilerine gösterdikleri yoğun ilgi ve alaka için teşekkür etti. Başkan Sözen kendisinden önce görev yapan yöneticilere teşekkür ederken, Ilıca'da 600 dönümlük üniversite alanına cezaevi yapılmasını eleştirdi. Ilıca'da eski belediye yönetimden kalan borçları ödemek için arsa satışı yapıldığını kaydeden Başkan Sözen, eski belediyenin kendisinden çok arsa sattığını vurguladı.

Her konuda vicdanlarının rahat olduğuna işaret eden Başkan Sözen, "Vicdanımız rahat. Bu Manavgat çocuklarımızın, ülkemin neresinden gelirse gelsin Manavgat'a artı değer katan hemşehrilerimizin, gençlerimizin. Manavgat'ta bir insan hayatını kazanıyorsa, Manavgat'ta bir insan işiyle uğraşıyorsa, örfüyle, adetiyle, duruşuyla Manavgat'a katkı yapıyorsa en az benim ve senin kadar Manavgat'ın öz evladıdır öz" dedi. DHA

 

 

 


yorum-resim

Mehmet Yurdakul19 Mart 2019

Yapılan hangi projeye sahip çıktınız ki eski yönetimi eleştiriyorsunuz

Yorum Yap