AKP Manavgat’ta asparagas haberi krizi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “CHP demek çöp demektir” sözleri sonrası AKP Manavgat’ta ilginç bir asparagas olayına imza atıldı.

AKP Manavgat’ta  asparagas haberi krizi

AKP Manavgat’ta asparagas haberi krizi

31 Mart yerel seçimlere sayılı günler kala, siyasi partiler seçim çalışmalarını daha da hızlandırdı. Seçim çalışmaları için beklenmedik provokatif saldırılarla da karşılaşılıyor.  AKP  Manavgat İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Göktaş,  CHP’li Manavgat Belediyesi’ni karalamak düşüncesiyle‘etraftan topladığı çöp poşetlerini uzak bir köye götürüp bıraktığı’ iddia ediliyor.  Edinilen bilgilere göre Hasan Göktaş,  poşetlerle birlikte Akseki sınırına doğru gidip, çöpleri oraya bıraktı. AKP’li Göktaş, çöpleri döktükten sonra çektiği  fotoğrafları ‘ CHP  demek, Çöp demek, eziyet demek’  notuyla kullanıcılarıyla paylaştı. Hasan Göktaş’ın çöpleri attığı iddia edilen bölge Akseki Belediye’sinin  çöp toplama alanı olduğu anlaşıldı. Yanlış konumu hedef alan Göktaş, AKP’nin  Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz’ün talimatıyla fotoğrafları kaldırdığı iddia edildi. Paylaşım süreci boyunca, Şükrü Sözen’in Belediye Başkanlığı yaptığı ve tekrar CHP’den aday olduğu Manavgat Belediyesi çirkin seçim çalışmalarına şahit oldu.  (Haber Merkezi)

 

 


yorum-resim

Ali 20 Ekim 2019

Asparagas haber mi : ) 5002 Sokak kağıt toplayıcılar tarafından Ne hale getirildi bir bakın. Çöpü bırakın adamlar pisliğini buraya yapıyor. Fotoğrafları çektim. Yakında haber kanallarına göndereceğim.

Yorum Yap