Muratpaşalı muhtarlar, Doğuyaka muhtarının karıştığı taciz olayına öfkeli.. İnsanların yüzüne bakamaz olduk !

Antalya, Muratpaşa İlçesi Doğuyaka Muhtarı K.U.’nun adının taciz olayı ile çalkalanırken, “ İnsanların yüzünei bakamaz olduk” diyen Muratpaşalı muhtarlar, üzgün ve öfkeli. Muratpaşa İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı Yeşilova Mahalle Muhtarı Ahmet Akcan, “Böyle bir konuyla muhtarların gündeme gelmesi beni ve yönetimimizi Muratpaşa adına üzmüştür”dedi.

Muratpaşalı muhtarlar, Doğuyaka muhtarının karıştığı taciz olayına öfkeli.. İnsanların yüzüne  bakamaz olduk !

Muratpaşalı muhtarlar, Doğuyaka muhtarının karıştığı taciz olayına öfkeli.. İnsanların yüzüne bakamaz olduk !Antalya, Muratpaşa İlçesi Doğuyaka Muhtarı K.U.’nun adının taciz olayı ile çalkalanırken, “ İnsanların yüzünei bakamaz olduk” diyen Muratpaşalı muhtarlar öfkeli. Muratpaşa İlçe  Muhtarlar Derneği Başkanı Yeşilova Mahalle Muhtarı Ahmet Akcan,   “Böyle bir konuyla muhtarların gündeme gelmesi beni ve yönetimimizi Muratpaşa adına üzmüştür”dedi.

Muratpaşa İlçesi Doğuyaka Muhtarı K.U.’nun adının bir taciz olayına karışması günün konusu olurken, Antalya Valiliği’nin konuyla ilişkin olarak çok yönü bir soruşturma başlattığı bildiriliyor. Doğuyaka Muhtarı K.U.’nun bu kabul edilemez olayının Muratpaşalı muhtarları fazlasızla üzdüğünü belirten Muratpaşa İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yeşilova Muhtarı Ahmet Akcan, “Kimsenin yüzüne bakamaz olduk. Böylesi bir konuyla muhtarların gündeme gelmesi beni ve yönetimimizi Muratpaşa adına üzmüştür. Adı geçen muhtarın bir an önce aklanmasını isterim” dedi..

Ahmet Akcan, “Biz muhtarlar,  topluma örnek  olan kişiler, kanaat önderleriyiz. Mahallemizde yaşayan insanların, halkın sesiyiz.  Mahallemizin sorunlarını  çözümü aşamasında tüm kurum kuruluşlar yetkilileri ile köprü vazifesi görmekteyiz. Vatandaşın aktardığı sorunların bir an önce çözüme kavuşmasını talep eder. Takipçisi oluruz elimizden geleni yaparız”  şeklinde konuştu. Daha önce Muratpaşa ilçesi muhtarlarından ikisi ile Nüfus Müdürü yasa dışı işlere karıştığı gerekçesiyle tutuklanmıştı. İki Muratpaşalı muhtar ve nüfus müdürü halen tutuksuz yargılanıyor. (Senem KÖR)

 

 


Yorum Yap