Kepez’de 7’den 70’e doğa yürüyüşü

Kepez Belediyesi’nin, ’70 den 70 e Doğa Yürüyüşü’ etkinliği, doğaseverleri Eylül ayında yine farklı rotalarla buluşturacak.

Kepez’de 7’den 70’e doğa yürüyüşü

Kepez’de 7’den 70’e doğa yürüyüşü

 


Kepezlilere ücretsiz olarak sunulan ’70 den 70 e Doğa Yürüyüşü’ etkinliğine yaz sezonu nedeniyle ara verildi. Eylül ayında yeniden start alacak olan yürüyüşler, ocak ayından bu yana 9 rotaya düzenlendi. Kepez Belediyesi’nin imkanları ile ulaşım ve rehberlik hizmetlerinin de ücretsiz olarak sunulduğu yürüyüşlere, farklı yaş ve meslek guruplarından 405 doğasever katılım gösterdi.

Doğa severler farklı rotalarda buluşuyor

Kepez Belediyesi’nin ‘7 den 70 e Doğa Yürüyüşü’ etkinliği, Kepezlilere doğayı birlikte keşfetmenin heyecanını yaşatıyor. Kepez Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, doğaseverler, her ay iki farklı rotayı gezme ve tanıma imkanı buluyor. Uzman rehberler eşliğinde doğanın eşsiz güzelliğine tanık olan doğaseverler, yeni yerler keşfederken, çocuklarda doğada gezmenin ve oynamanın tadını çıkarıyor. Kepez Belediyesi’nin ücretsiz bir hizmeti olan doğa yürüyüşleri yeni takvimi ile Eylül’de doğa severleri farklı rotalarla yeniden buluşturacak. (Haber Merkezi)  


Yorum Yap