Antalyaspor satıyorrrr!

Avrupa kupalarında oynama, Süper Lig’de zirve mücadelesi yapmak iddiasıyla Eto’o, Nasri ve Menez gibi yüksek bedeli transferleri gerçekleştirerek kasasını tamamen boşaltan Antalyaspor, yeni sezon öncesinde yaşadığı mali krizden arsa satarak kurtulmaya çalışıyor. Antalyaspor Kulübü Derneği, Muratpaşa İlçesi Demircikara Mahallesi, Narenciye Caddesi’ndeki, akaryakıt ve LPG satış ve servis istasyonu olarak kullanımı belirlenmiş 1850 metrekare yüzölçümlü arazisini, arsa satışı ve sponsorluk şeklinde ihale yoluyla satışa çıkardı.

 Antalyaspor satıyorrrr!

Antalyaspor satıyorrrr!


AKARYAKIT VE LPG İSTASYONU

Eto’o, Nasri ve Menez gibi yüksek bedeli transferleri gerçekleştirerek kasasını tamamen boşaltan Antalyaspor, krizden arsa satarak kurtulmaya çalışıyor. Antalyaspor Kulübü Derneği, bu doğrultuda

gayrimenkul ve sponsorluk hakkını satışa çıkarma kararı aldı. Antalyaspor Kulübü Derneği’nin mülkiyetinde bulunan Muratpaşa İlçesi Demircikara Mahallesi, Narenciye Caddesi No: 12’deki 1850 metrekare yüzölçümlü 1/5000 Ölçekli Nazım ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı’nda akaryakıt ve LPG satış ve servis istasyonu olarak kullanımı belirlenmiş arazi, arsa satışı ve sponsorluk şeklinde ihale yoluyla satılacak.

 

İHALE 2 TEMMUZ’DA

Satış, Antalyaspor Kulübü Derneği tarafından şartnamede belirtilen ilke ve koşullarda önce kapalı zarf usulü teklif almak devamında açık arttırmaya dönüştürülmek suretiyle 40 milyon 500 bin TL muhammen bedelle 2 Temmuz 2018 Pazartesi günü saat 14.30’da gerçekleştirilecek. Satış şartnamesi 5 bin TL ödenerek Antalyaspor Kulübü Derneği’nin Hasan Subaşı Tesisleri Meltem Mahallesi 3802 Sokak’taki adresinden makbuz karşılığı temin edilebilecek.

 

PARALAR NASIL UÇUP GİTTİ

Antalyaspor, dünya yıldızı Samuel Eto’o’yu yıllığı 4 milyon Avro olmak üzere 3 yıllığına transfer etmiş, geçen sezonun ortasında parasını ödemekten zorluk çekince, Atiker Konyaspor’a transferinin önünü açmıştı. Kırmızı beyazlı takım, bir başka dünya yıldızı Jeremy Menez’i Fransa’nın Bordeaux takımından transfer etmişti. Açıklama yapılmamasına rağmen 3 milyon Avro bedelle transfer edildiği bildirilen Menez, takıma oyum sağlayamamış ve o da kırmızı beyazlı takımla yollarını ayırmıştı. Antalyaspor, Fransız oyuncu Samir Nasri transferinde ise bir skandala imza atmış, 7 milyon Avro bonservis bedeli ödenen Nasri’den beklenen verimi alamadığı gibi doping kullandığı için futbol oynama yasağı ortaya çıkmış ancak Nasri ve menajerler bu durumu kırmızı beyazlı yönetimden sakladığı için Nasri, 1 milyon Avro tazminat alarak sözleşmesini fethetmişti.  Kubilay ELDEMİRCİ

 

 

 


Yorum Yap