‘Akşener Gönüllüleri’ bağışa ara vermiyor

‘Akşener Gönüllüleri’ İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır ile birlikte Aspendos Bulvarı’ndaki İş Bankası’na giderek Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener hesabına bağış yaptılar.

‘Akşener Gönüllüleri’  bağışa ara vermiyor

‘Akşener Gönüllüleri’ bağışa ara vermiyor


Yeni Seçim Kanunu ile birlikte bağışın yasal hale gelmesi, kampanyaları da renklendirdi.

 İYİ Parti'ye Hazine'den yardım verilmediği için Akşener'in Cumhurbaşkanlığı kampanyasını çok kısıtlı imkanlarla yürüttüğünün öğrenilmesinden sonra seçmenden bağış yağmaya başladı. Yeni Seçim Kanunu ile birlikte bağışın yasal hale gelmesi, kampanyaları da renklendirdi.  İYİ Parti Başkanlık Divanı Üyeleri ve milletvekili adaylarının öncülük ettiği bağış kampanyasına vatandaşlar da destek veriyor.

 

İYİ Parti Basın Ofisi’nden verilen bilgiye gere, bu çerçevede İyi Parti İl Başkanlığı’na gelen bir grup partili Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Meral Akşener’e maddi destek sağlamak istediklerini bildirdi. İl Başkanı Nizamettin Sağır ile birlikte Aspendos Bulvarı’ndaki İş Bankası’na giderek Akşener hesabına para yatıran Akşener gönüllüleri, “Daha iyi bir Türkiye için yüzümüzü güneşe döndük, yüreğimizi Akşener’e açtık” dediler.(Haber Merkezi)


Yorum Yap