Diş Hekimliği Fakültesi’ne kalite belgesi

Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Tedavi Hizmetleri ve Eğitim Faaliyetleri Kapsamında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından 4-6 Nisan tarihleri arasında yapılan TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkikini başarıyla tamamlayarak TS EN ISO 9001:2015 Kalite Belgesini almaya hak kazandı.

 Diş Hekimliği Fakültesi’ne kalite belgesi

Diş Hekimliği Fakültesi’ne kalite belgesi

 

 


 

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ın makam odasında yapılan belge teslim törenine Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Gürpınar, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kürşat Er, TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hüseyin Özdamar, akademik ve idari personel katıldı.

 

Akdeniz Üniversitesi’nden verilen böjilgiye göre, belge teslim töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal “Diş Hekimliği Fakültemizin TS EN ISO 9001:2015 Kalite Belgesi gibi önemli bir belgeyle kalitesini tescillemiş olması bizim için son derece gurur verici. Fakültemizin gerek eğitim öğretim gerekse hasta memnuniyeti açısından her zaman en iyiyi hedeflediğinin bizzat şahidiyim. Şu an yapımı devam etmekte olan yeni binamıza geçtiğimiz zaman kapasitesini ve hizmet kalitesini daha da artırarak çok daha iyi şartlarda hizmet vereceklerine inanıyorum. Başta Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kürşat Er olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına bize bu gururu yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.(Haber Merkezi)

 

 


Yorum Yap