Hayırseverle ‘ASM’ protokolü

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, hayırsever Dr. Gönül Peçen ve kızları Özlem – Sinem Peçen ile 3 hekimli Aile Sağlığı Merkezi(ASM) protokolü imzaladı.

Hayırseverle ‘ASM’ protokolü

Hayırseverle ‘ASM’ protokolü


 

İl Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Vali Münir Karaloğlu’nun makamında gerçekleşen protokole İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür, Hayırsever Dr. Gönül Peçen ile kızları Dr. Özlem Peçen ve Av. Sinem Peçen de katıldı.

 

Görüşmede Dr. Gönül Peçen, 2010 yılında vefat eden eşi Dr. Ahmet Peçen’in vasiyeti üzerine bir Aile Sağlığı Merkezi yaptırmak istediklerini ve Muratpaşa Belediyesi’nin de arsa desteği ile merkezi hayata geçireceklerini ifade etti.

 

Vali Münir Karaloğlu ise hayırseverleri tebrik ederek yenilenen Kırcami bölgesinde bir sağlık merkezine ihtiyaç olduğuna dikkat çekti. Karaloğlu Dr. Gönül Peçen’e başsağlığı dileyerek yapılan hayırla birlikte hem kendisinin hem de rahmetli eşi Dr. Ahmet Peçen’in isminin bir sağlık merkezi ile ölümsüzleşecek olmasının çok anlamlı olduğuna değindi. Protokole atılan imzanın ardından Vali Münir Karaloğlu hayırseverler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Muratpaşa ilçesi Kırcami Mahallesinde yapılacak Aile Sağlığı Merkezinin 12 ayda bitmesi hedefleniyor. (Haber Merkezi)

 

 

 

 


Yorum Yap