Antalya ‘İzmir Marşı’nı söylüyor

Türkiye’nin gözü bu akşam Antalya’ya çevriliyor. 33 bin seyirci kapasiteli Antalya Stadyumu’nda oynanacak Antalyaspor-Medipol Başakşehir maçında taraftarlar ve sporseverler, tek ses, tek yürek olarak, Antalyaspor yönetiminin yasaklamasına tepki olarak ‘İzmir Marşı’nı söyleyecek, ‘Mustafa Kemal’in Askerleriyiz’ sloganı atacak.

Antalya ‘İzmir Marşı’nı söylüyor

Antalya ‘İzmir Marşı’nı söylüyor


SIKI ÖNLEMLER ALINDI

Antalyaspor’un Süper Lig’de kalma, Medipol Başakşehir’in ise şampiyonluk mücadelesi vermesi nedeniyle önemi büyük olan kader maçı saat 20.00’da başlayacak. Zorlu geçmesi beklenen maç nedeniyle Antalya Stadyumu ve çevresinde sıkı güvenlik önlemleri alındı. Yazılı açıklaması yoğun tepkilere yol açan Antalyaspor yönetiminin maçtaki tavrının ne olacağı ise merak konusu.

 

TROLLERE 6 BİN BİLET İDDİASI

Antalyaspor taraftarları ile kırmızı beyazlı takıma gönül verenlerin Antalya Stadyumu’nda Antalyaspor Yönetim Kurulu’nu istifaya çağıran sloganlar atması bekleniyor. Taraftarların yönetim aleyhine yazılı pankartlar açmasını önlemek için de özel önlemler alındığı bildiriliyor. Kırmızı beyazlı yönetimin 6 bin bileti ‘troller’ olarak bilinen gruplara dağıtığı yönündeki iddialar ortaya atıldı. Senem KÖR

 


Yorum Yap