Budak, koltuğu korudu

CHP’nin 36’ncı olağan kurultayında Parti Meclisi’ne yeniden seçilen Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun A Takımı olarak bilinen Merkez Yönetim Kurulu’ndaki(MYK) koltuğunu korudu. Budak, ‘İşveren Sendikaları ve Odalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı’ olarak görevini sürdürecek. CHP’nin 36’ncı olağan kurultayında Parti Meclisi’ne yeniden seçilen Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun A Takımı olarak bilinen Merkez Yönetim Kurulu’ndaki(MYK) koltuğunu korudu. Budak, ‘İşveren Sendikaları ve Odalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı’ olarak görevini sürdürecek.

Budak, koltuğu korudu

Budak, koltuğu korudu

CHP’nin 36’ncı olağan kurultayında Parti Meclisi’ne yeniden seçilen Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun A Takımı olarak bilinen Merkez Yönetim Kurulu’ndaki(MYK) koltuğunu korudu. Budak, ‘İşveren Sendikaları ve Odalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı’ olarak görevini sürdürecek.

 

CHP'nin Merkez Yönetim Kurulu(MYK) isimleri belli oldu. CHP Antalya Milletvekili  Çetin Osman Budak, İşveren Sendikaları ve Odalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine yeniden getirildi. CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu yeni A takımında, son kurultayda Muharrem İnce'nin Parti Meclisi(PM) listesinde bulunan Tuncay Özkan da yer aldı. Parti Örgütünden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Bülent Tezcan, Genel Sekreterliğe ise M. Akif Hamzaçebi getirildi.

CHP Genel Merkezi’nden yakın kaynaklardan edilen bilgilere göre, diğer alanlardan sorumlu isimler ise şu şekilde:

 

Ar-Ge-Bilim Yönetim ve Kültür Platformu-Fethi Açıkel, Basınla İlişkiler ve Kurumsal İletişim- Tuncay Özkan,

Bilgi ve İletişim Teknolojileri - Onursal Adıgüzel, Dış İlişkiler - Öztürk Yılmaz, Doğa hakları - Gülizar Biçer Karaca,

Ekonomi Politikaları-Aykut Erdoğdu,Eğitim Politikaları - Lale Karabıyık, Halkla İlişkiler - Gamze Akkuş İlgezdi,

Hukuk Politikaları - Muharrem Erkek, İdari ve Mali İşler - A. Haluk Koç, İnsan Hakları - Tekin Bingöl, İşçi Sendikaları -

Meslek Odaları ve Siviltoplum Kuruluşları-Veli Ağbaba,Kamu Diplomasisi - Ünal Çeviköz, Sosyal Politikalar - Faik Öztrak,

Yerel Yönetim Politikaları - Seyit Torun(Haber Merkezi)

 


Yorum Yap