Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, bir parti sırasında tanıştığı genç bir kadını evinde alıkoyduğu iddialarıyla gündeme geldi. İddiaya göre, kadın arkadaşlarına "Beni kurtarın." diye mesaj atınca durum polise intikal etti. Polis, kadını Hasan Can Kaya'nın evinden çıkararak komedyeni gözaltına aldı. Ancak emniyetteki ifadesinde genç kadın, Kaya'dan şikayetçi olmadı. Kaya ise serbest bırakıldı.

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya ile ilgili flaş iddia! Genç kızı evinde alıkoydu Ünlü komedyen Hasan Can Kaya ile ilgili flaş iddia! Genç kızı evinde alıkoydu

Erzincan'da Komiser ve Annesi Hayatını Kaybetti Erzincan'da Komiser ve Annesi Hayatını Kaybetti

'İFTİRALARA KARŞI HUKUKİ YOLLARLA MÜCADELE EDECEĞİM'

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Hasan Can Kaya, tüm iddiaları reddederek şunları söyledi: "Arkadaşlar bahse konu haberler gerçek dışı iddialardan ibaret olup ahlaksızca iftira atanlara yönelik tüm yasal haklarımı kullanacağımın bilinmesini isterim."

Gözaltına alındığı iddia edilen Hasan Can Kaya'dan ilk açıklama

'İTİBAR SUİKASTI VAR'

Kaya, ikinci bir paylaşımda da "Arkadaşlar itibar suikasti var. Heryere aynı anda aynı yalanlar servis edilmiş. Sabahtan beri okuduğum mide bulandırıcı Emniyet, savcılık, gözaltı, madde verme, alıkoyma vb iftiraları atanlardan hukuk önünde hesap soracağım. Büyük şaşkınlık ve üzüntü içerisindeyim." şeklinde açıklama yaptı.

Kaynak: Haber Merkezi