Cumartesi günlerinin reyting rekortmeni TRT 1 ekranlarındaki Gönül Dağı dizisi, her hafta izleyicilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Berk Atan, Semih Ertürk, Melis Sevinç, Hazal Çağlar gibi başarılı oyuncuların başrollerini üstlendiği dizi, Anadolu insanının sıcacık hikayeleriyle ekran başındaki izleyicileri kendine hayran bırakıyor. Ancak kuliste dönen dedikodular, dizinin kadrosunda önemli bir ayrılığın yaşanacağına dair iddiaları beraberinde getirdi.

Hazal Çağlar Gönül Dağı'na Veda Ediyor!

Gönül Dağı dizisinde Asuman karakteriyle tanınan Hazal Çağlar, kulis dedikodularıyla gündeme geldi. Ortaya atılan iddialara göre, Hazal Çağlar Gönül Dağı dizisinin kadrosundan ayrılacak. Ünlü oyuncunun veda etmesi, hayranlarını şoke etti. Ayrıca, Hazal Çağlar'ın ayrılışıyla birlikte dizide başka oyuncuların da ayrılacağı iddiaları gündeme geldi. Ancak, Hazal Çağlar'ın diziye veda edip etmeyeceği ilerleyen bölümlerde netlik kazanacak.

Gönül Dağı Dizisinin Konusu: Bozkırın Kalemi

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi, "Bozkırın kalemi" Mustafa Çiftçi'nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri canlı tutan dizi, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren Anadolu insanının hikayesini konu ediniyor. Gönül Dağı, merhum halk ozanı Neşet Ertaş'ın unutulmaz türküsü 'Gönül Dağı'ndan esinlenerek hazırlandı ve çekimleri Eskişehir'de gerçekleştirildi.

Sinema konser ve tiyatro harcamaları aile başına sadece 78 lira Sinema konser ve tiyatro harcamaları aile başına sadece 78 lira

asu

Gönül Dağı Oyuncuları: Başarılı İsimlerle Dolu Kadro

Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosunda, yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği ve senaryosu Mustafa Çiftçi'ye ait olan dizinin başrollerinde Berk Atan (Taner) ve Gülsim Ali İlhan (Dilek) bulunuyor. Kadroda ayrıca Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah), Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Kaynak: Haber Merkezi