Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucunda 1 çocuk yaşamını yitirdi, 6 kişi ise yaralandı.

A W173536 03

Kaza Detayları

Edinilen bilgilere göre, Gölbaşı Kahramanmaraş karayolu üzerinde bulunan Karaburun köyü çıkışında, Mahmut S. yönetimindeki 01 AGM 34 plakalı araç ile karşı yönden gelen Erkan C. yönetimindeki 02 AEF 657 plakalı araç kafa kafaya çarpıştı. Kazada, her iki araçta bulunan sürücüler ile 02 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Mahmut C. ve 01 AGM 34 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Derya K., Ali K., Canel Karakurd ve Alperen K. yaralandı.

A W173536 01

Yaralıların Durumu

Yaralılar, kaza yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Ancak, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen 2 yaşındaki Alperen K.'nin hayatını kaybettiği belirtildi. Durumu ağır olan Ali, Canel, Derya K. ve Mahmut S. ise Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Harçlığını Çıkarmak İsterken Canından Oluyordu: Lunaparkta Adrenalin Oyun Aracı Kafasına Çarptı! Harçlığını Çıkarmak İsterken Canından Oluyordu: Lunaparkta Adrenalin Oyun Aracı Kafasına Çarptı!

A W173536 02

Kaynak: İHA