Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, trafik kurallarına uymayan bir motosiklet sürücüsüne, çeşitli ihlaller nedeniyle toplamda 37 bin 600 TL ceza kesildi.

Trafik Denetimleri Devam Ediyor

Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri, trafik kurallarını ihlal eden sürücülere yönelik denetimlerini sürdürüyor.

Farklı İhlallerden Dolayı Ağır Cezai İşlem

Trafik ekipleri, yaptıkları bir denetimde, abartı egzozla seyir halinde olan ve kask takmayan Mert Y. yönetimindeki 07 BNC 014 plakalı motosiklete dur ihtarında bulundu. Ehliyetsiz olduğu belirlenen Mert Y.'ye, kask takmamak, abartı egzoz, kalkık plaka ve ön far ihlali gibi farklı ihlallerden dolayı toplamda 37 bin 600 TL cezai işlem uygulandı.

Kocaeli'de Süpermarket Saldırısı Kamerada: Evli Çift Silahlı Saldırıya Uğramıştı Kocaeli'de Süpermarket Saldırısı Kamerada: Evli Çift Silahlı Saldırıya Uğramıştı

Trafik Güvenliği İçin Denetimler Devam Edecek

Polis ekipleri, trafik güvenliğini ve akışını düzene koymak için denetimlere devam edeceklerini belirtti ve sürücüleri kurallara uymaya davet etti.

Cezalı Motosiklet Trafikten Men Edildi

Öte yandan, trafik ekipleri tarafından 37 bin 600 TL ceza kesilen motosiklet, bağlanarak çekici yardımıyla otoparka çekildi ve trafikten men edildi.

Kaynak: Haber Merkezi