Gaziantep Şahinbey'de 90 m² 2+1 daire icradan satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

İcradan satılık 2022 model Peugeot marka araç İcradan satılık 2022 model Peugeot marka araç

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/68927 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Gaziantep İl, Şahinbey İlçe, BÜLBÜLZADE Mahalle/Köy, 4407 Ada, 9 Parsel, 1. kat - 6 Nolu Bağımsız Bölüm niteliğindeki taşınmazın yapı Kullanma İzin Belgesi alınmıştır,yangın merdiveni bulunmaktadır. Betonarme karkas olarak inşaa edilmiştir. Kaloriferli ve asansörlüdür. Elektrik su ve doğalgaz abonelikleri mevcuttur. Taşınmazın tamamının mesken olarak kullanıldığı görülmüştür. Taşınmaz Kuba camisinine 30 metre, Ertuğrulgazi mahalle muhtarlığının batısında buraya 600 metre, Dumlupınar Anadolu lisesinin doğusun da buraya 350 metre, Şahinbey Karataş Spor salonunun kuzeyinde buraya 500 metre mesafede, Talat Çağdaş Anadolu Lisesinin güneyinde 650 metre mesafededir. Şehir merkezine ise yaklaşık 5,00 km. mesafede olduğutespit edilmiştir. Şehrin son 20 yılda imara açılan ve hızlı gelişen bölgesidir. Yakın çevresinde çeşitli konut siteleri ve çok katlı apartmanlar bulunmaktadır. Tüm Belediye ve sosyal hizmetlerinden faydalanmaktadır. Etrafında gecekondu yoktur.Yakın çevresinde Okul, Cami, park ve çeşitli konut siteleri bulunmaktadır. Dava konusu taşınmaz yol, su, elektik, kanalizasyon, telefon, internet, doğalgaz v.s. gibi alt yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Dolmuş, otobüs duraklarına yakındır. Ulaşım sorunu yoktur. Taşınmazın imar durumu özellikleri ile birlikte inşaat yapımına elverişli olması, ana yola cepheli olması, imar parselli arsa olması, belediye altyapı ve sosyal hizmetlerden faydalanması, , taşınmazın değerine etki eden olumlu unsurlar, şehir merkezine uzak olması ise olumsuz unsurlarıdır. Taşınmaza kıymet takdir edilirken yukarıda belirtilen tüm olumlu ve olumsuz yönleri dikkate alınmıştır.Yapı Betonarme karkas olarak yapılmıştır. Asansörlü ve doğalgaz bireysel kaloriferlidir. Doğu-güney cephelidir. Değerleme konusu taşınmaz 2 oda, salon, mutfak, banyo, tuvalet ve balkon mahallerinden oluşmaktadır. Net alanı 90m2, brüt alanı 110,00m2 dir.Meskenin oda tabanları laminant parke, ıslak zeminler seramik ile kaplıdır. Duvarları ince sıva üzeri boyalıdır. İç kapılar ahşap doğrama olup boyalıdır. Elektrik, suyu mevcuttur.
Adresi : Gaziantep İli Şahinbey İlçesi Bülbülzade Mahallesi 136041 Nolu Sokak Ceyda Apt. No:6 Şahinbey / GAZİANTEP
Yüzölçümü : 917,84 m2 Arsa Payı : 64/918
Kıymeti : 2.220.500,00 TL KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir. Tapu kaydı dosyamızdan incelenebilir.

Kaynak: ilan.gov.tr