Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü teknik direktörü Jose Mourinho, İstanbul'a ulaştı. İsmail Kartal'ın ayrılığının ardından göreve getirilen Portekizli futbol adamı, bugün Samandıra'da iş başı yapacak.

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Mourinho mesaiye başlıyor

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı Martin Atanasov ile 1 Yıllık Sözleşme İmzaladı Galatasaray Erkek Voleybol Takımı Martin Atanasov ile 1 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Yeni Sezon Hazırlıkları Başlıyor

Fenerbahçe, 2024-25 sezonu hazırlıklarına 22 Haziran'da başlayacak. Mourinho yönetiminde gerçekleşecek hazırlık kampının ilk aşaması Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde yapılacak.

Mario Branco İle Tesisleri Gezdi

Jose Mourinho, Fenerbahçe'ye gelmeden önce Sportif Direktör Mario Branco eşliğinde tesisleri gezmişti. FenerLAB, fitness salonu, masaj odaları, toplantı salonları, soyunma odaları ve restoranı inceleyen Mourinho, Samandıra'daki çim sahaları da detaylı bir şekilde inceledi.

Personelle Tanıştı

Mourinho, tesis gezisi sırasında Samandıra personeliyle de tanıştı. Personel ile samimi bir sohbet gerçekleştiren tecrübeli teknik adam, takımın çalışma ortamını yakından görme fırsatı buldu.

Avusturya Kampı Ve Hazırlık Maçları

Fenerbahçe'nin Avusturya kampı çerçevesinde oynayacağı hazırlık maçları programı açıklandı. Sarı-lacivertli ekip, Avusturya kampında üç önemli hazırlık maçı yapacak.

Fenerbahçe'nin Hazırlık Maçı Programı

  • 6 Temmuz Cumartesi: Fenerbahçe - Admira Wacker / 19:00 (Yerel saat) / BSFZ ARENA
  • 10 Temmuz Çarşamba: Fenerbahçe - Hajduk Split / 19:00 (Yerel saat) / Merkur Arena
  • 13 Temmuz Cumartesi: Fenerbahçe - Strasbourg / 18:30 (Yerel saat) / Merkur Arena
Kaynak: Haber Merkezi