Fenerbahçe’nin Brezilyalı futbolcusu Lincoln Henrique’nin takıma dönüşü, Sloven orta saha oyuncusu Miha Zajc’ın geleceğini belirsizleştirdi. Lincoln’ün sakatlıktan dönmesi ve takımla çalışmalara başlaması beklenirken, Zajc’ın ocak ayında başka bir takıma kiralık ya da bonservisiyle gönderilebileceği iddia edildi.

Geçtiğimiz sezon mart ayında çapraz bağ yırtığından sakatlanan Lincoln’ün 2 hafta sonra takımla birlikte çalışmalara başlaması bekleniyor. Lincoln’ün dönüşü, teknik direktör İsmail Kartal’ı sevindirirken, oyuncunun birçok mevkide oynayabilme yeteneği Kartal’ın elini rahatlatacak.

Beşiktaş Joventut Badalona maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Beşiktaş Joventut Badalona maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Özellikle Szymanski’nin alternatifsiz olması teknik heyeti zora sokarken, Lincoln bu alanda da şans bulacak. Ancak, 14 yabancı kuralından dolayı Lincoln’ün lisansı hemen açılamayacak.

Bu durumda, yönetimin devre arasında Zajc’ı kiralık ya da bonservisi ile elden çıkarıp yerine Lincoln’ü kadroya dahil etmeyi düşündüğü belirtiliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ