Halid Ziya Uşaklıgil'in ünlü eseri "Bihter," aynı adı taşıyan filmle beyazperdede hayat buldu. Filmin prömiyeri, Sait Halim Paşa’da düzenlenen gösterişli bir galayla gerçekleşti. 

bihter 10

 Filmin başrollerini, Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir gibi ünlü isimler paylaşıyor.

bihter 18

Ayrıca, Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce, Ebru Özkan ve Tilbe Saran gibi birbirinden başarılı oyuncuların kadroda yer aldığı film, büyük bir ilgiyle bekleniyordu.

bihter 11

Yeniden Uyarlanan Aşk-ı Memnu Hikayesi

Aşk-ı Memnu hikayesi, daha önce iki kez dizi olarak televizyon ekranlarına gelmişti. Ancak, bu kez Halid Ziya Uşaklıgil'in klasik eserinden uyarlanan Bihter filmiyle, seyirciye farklı bir yorum sunuluyor. Yeniden uyarlanan bu klasik hikaye, sinema izleyicisiyle buluşmaya hazır.

bihter 19

Farah Zeynep Abdullah'ın Galadaki Elbisesi

Filmin galasında, başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah'ın giydiği elbise, sosyal medyanın gündemine oturdu. 34 yaşındaki oyuncu, Maison Margiela markalı elbisesiyle şıklığıyla büyüledi. Elbise seçimi, kısa sürede sosyal medyada konuşulan bir konu haline geldi.

bihter 13

124 Bin TL'lik Elbise!

Farah Zeynep Abdullah'ın Bihter galasında tercih ettiği elbise herkesi şaşırttığı gibi fiyatı da dudak uçuklattı! 

bihter 21

Bihter Oldu 

Filmin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah “Çok keyifli bir film sürecinin ardından içimize sinen bir filme imza attık, izleyenlerin de beğeneceğini umuyoruz" dedi.

bihter 12

Sosyal medyanın "Şampiyonlar Ligi'nin" tüm mal varlıklarına el konuldu Sosyal medyanın "Şampiyonlar Ligi'nin" tüm mal varlıklarına el konuldu

Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum'un Tarzları

Filmde Behlül karakterini canlandıran Boran Kuzum ise galada çizgili bir takım elbise tercih etti. 

bihter 16

Her iki oyuncu da seçtikleri kıyafetlerle göz doldururken, kırmızı halıda unutulmaz bir izlenim bıraktı.

bihter 15

Yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper’in üstlendiği filmin senaryosunu Merve Göntem’in kaleme aldı.

bihter 20

Kaynak: HABER MERKEZİ